Bezva zájezdy

Itálie, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Řecko z Civitavecchia na lodi Celebrity Edge *****

kufr pdf

Termín:08.10. (Pá) - 18.10. (Po) 2021

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:893879

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 59 230 Kč

Trasa plavby
Itálie, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Řecko
Popis lodě

Celebrity Edge je první ze čtyř nových lodí třídy Edge, které obohatí flotilu Celebrity Cruises mezi lety 2018 a 2022. Loď, která „nechá budoucnost za sebou“, poprvé vypluje v listopadu 2018 a přinese jak řadu inovací, se kterými jsme se u Celebity Cruises ještě nesetkali, tak několik novinek, které se na moři objeví vůbec poprvé.

Loď se pochlubí takzvaným „Kouzelným kobercem“ (Magic Carpet), který se vertikálně pohybuje mezi palubami a na základě své aktuální polohy také mění svůj účel. V rovině paluby 2 tvoří bezbariérový přístupový prostor pro pasažéry nastupující a vystupující z lodi, v rámci paluby 5 je rozšířením restaurace na čerstvém vzduchu, na palubě 14 potom barem a místem, kde se odehrávají večírky. Nakonec na nejvyšší, 16. palubě, je malou exkluzivní restaurací servírující menu založené na lokálních surovinách. Eden, to jsou tři prosklená patra obrovského prostoru s nádhernými výhledy na moře, restauracemi na čerstvém vzduchu, živými květinami a místem konání nejrůznějších – denních i nočních – akcí. Paluba 14 nese název Resort Deck a kromě obrovského bazénu tady hosté najdou dvě vyhřívané lázně, na střešní zahradě Rooftop Garden se pak mohou těšit na lekce jógy nebo živou hudbu.

Restaurací je na lodi celá řada, celých 6 je naprostou novinkou. Nechybí italská, francouzská, řecká ani kosmopolitní restaurace, za poplatek si pak hosté mohou užít na zkušenosti založený a doslova „divadelní“ zážitek v restauraci Eden, prvotřídní steaky, čerstvé ryby a mořské plody a mnoho dalšího. Jednou nebo dvakrát za plavbu nebude chybět menu „servírované“ animovanou postavičkou Le Petit Chef. Nabídku doplňují bary a kavárny.

Na palubě Celebrity Edge je hned několik bazénů, lázně i fitness centrum a hosté se tady rozhodně nudit nebudou: připraven je bohatý program pro dospělé i pro děti všech věkových kategorií.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 129.500Délka lodě (v metrech): 306Šířka lodě (v metrech): 39Počet palub pro pasažéry: 16Celkový počet kabin: 1467Maximální počet pasažérů: 2.918
Program plavby
1. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: --:-- | odplutí: 17:00)2. den,Relaxační den na moři3. den,Dubrovnik, Chorvatsko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)4. den,Split, Chorvatsko, (připlutí: 09:00 | odplutí: 18:00)5. den,Terst, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 23:59)6. den,Koper, Slovinsko, (připlutí: 07:00 | odplutí: 16:00)7. den,Kotor, Černá Hora, (připlutí: 11:30 | odplutí: 17:30)8. den,Korfu, Řecko, (připlutí: 09:30 | odplutí: 18:30)9. den,Relaxační den na moři10. den,Neapol, Itálie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 18:30)11. den,Civitavecchia, Itálie, (připlutí: 05:00 | odplutí: --:--)
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie
Přístavní poplatky
Zavazadlový a úklidový servis
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme. Služby českého průvodce či delegáta Alkoholické nápoje, prémiové likéry a další speciality, které nejsou zahrnuty v ceně. Možnost doobjednání nápojových balíčků. Stravu ve speciálních restauracích na lodi (za poplatek) a stravu mimo loď. Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Na lodi možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků. Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině. Spropitné pro obsluhu na lodi: 16 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá: 19 USD/osoba/noc. Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme. Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Nabízíme možnost prodloužit vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě. Nalodění (check-in) první den plavby končí 120 minut před plánovaným odplutím.

Podobné zájezdy

Itálie, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Řecko z Civitavecchia na lodi Celebrity Edge *****

destinace: Plavby - Zaoceánské, Itálie

termín:08.10. (Pá) - 18.10. (Po) 2021 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: All inclusive

Itálie, Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora, Řecko z Civitavecchia na lodi Celebrity Edge
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: PT Tours International, s.r.o. IČO: 24739740
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami

Spolupracujeme s:

Vytvářím objednávku...