Menu
Termín:23.01. (So) - 30.01. (So) 2021
Délka pobytu:8 dní, 7 nocí
ID hotelu:895732
Doprava:Letecky
Odletové místo:Praha
Strava:All inclusive
Cena vč. tax: 13 980 Kč
Přímo u uměle vytvořené laguny přibližně 10 km severně od letiště, staré centrum Hurghady (Dahar) cca 3 km, nové centrum (Sakkala) bezmála 3 km.
Hlavní budova a 2 křídla obepínající uměle vytvořenou lagunu s menší písečnou pláží. Vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace – rybí a italská (za poplatek, večeře pro klienty hotelu se slevou), několik obchůdků se suvenýry, směnárna, lékař, bazén (v zimě s možností vyhřívání), dětský bazén, bar u bazénu, lehátka, matrace, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži (zdarma).
DRSV/DRPSV: koupelna/WC, vysoušeč vlasů (případně na recepci, zdarma), TV/sat., telefon, individuální klimatizace, trezor (zdarma), minilednička, balkon nebo terasa, všechny pokoje mají výhled na moře (může být boční).
Menší pláž s hrubým pískem, pozvolný vstup do moře uprostřed uměle vytvořené laguny (lemována kamenitým pobřežím, zde vstup do moře po schůdcích), vhodné pro potápění a šnorchlování, bar na pláži, sprchy a toalety u pláže.
4 pokoje plně přizpůsobené pro handicapované klienty.
Za poplatek: internetový koutek.
Oficiální třída: ****+
termín:23.01. (So) - 30.01. (So) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín
doprava: Letecky / Praha
strava: All inclusive
Spolupracujeme s: